Datum        Tijd   Team Thuis Uit Veldnaam vereniging sporthal
11-9-2016 08:30   E-Jeugd Stormvogels E2 Dynamiek E2 Sportpark Kolenbranderweg (V) HAAKSBERGEN
11-9-2016 09:30   Dames C-Jeugd Dynamiek DC1 DSVD DC2 Sporthal de Mossendam (V) GOOR
11-9-2016 10:30   Dames B-Jeugd Dynamiek DB1# DSVD DB2 Sporthal de Mossendam (V) GOOR
11-9-2016 11:00   E-Jeugd DSVD E1 Dynamiek E1 Sporthal 't Hoge Vonder (V) DEURNINGEN
18-9-2016 08:30   D-Jeugd T.V.O. D1# Dynamiek D1# Sportpark 't Geertman (V) HENGELO OV
18-9-2016 09:00   E-Jeugd Dynamiek E2 DSVD E3 Sporthal de Mossendam (V) GOOR
18-9-2016 09:55   E-Jeugd Dynamiek E1 E.H.C. '95 E1# Sporthal de Mossendam (V) GOOR
18-9-2016 12:25   Dames C-Jeugd Bornerbroek DC1# Dynamiek DC1 Sportpark 't Brook (V) BORNERBROEK
18-9-2016 13:25   Dames B-Jeugd Bornerbroek DB1 Dynamiek DB1# Sportpark 't Brook (V) BORNERBROEK
25-9-2016 08:30   Dames B-Jeugd Stormvogels DB1 Dynamiek DB1# Sportpark Kolenbranderweg (V) HAAKSBERGEN
25-9-2016 09:00   E-Jeugd Dynamiek E1 DSVD E2 Sporthal de Mossendam (V) GOOR
25-9-2016 09:30   D-Jeugd EHC '95 D1 Dynamiek D1# Sportpark Het Diekman (V) ENSCHEDE
25-9-2016 10:20   E-Jeugd Bornerbroek E2 Dynamiek E2 Sportpark 't Brook (V) BORNERBROEK
               
2-10-2016 09:00   E-Jeugd Dynamiek E2 TVO E1 Sporthal de Mossendam GOOR
5-10-2016 16:30   E-Jeugd Dynamiek E1 D.S.V.D. E1# Sporthal de Mossendam GOOR
2-10-2016 10:50   D-Jeugd Dynamiek D1# T.V.O. D1# Sporthal de Mossendam GOOR
2-10-2016 11:35   Dames C-Jeugd Dynamiek DC1 Combinatie '64 DC2 Sporthal de Mossendam GOOR
2-10-2016 12:35   Dames B-Jeugd Dynamiek DB1# Borhave DB2 Sporthal de Mossendam GOOR
5-10-2016 20:30   Dames Recreanten Dynamiek DR1 Tukkers DR2 Sporthal de Mossendam GOOR
9-10-2016 09:55   E-Jeugd R.S.C. E1# Dynamiek E2 Sporthal 't Trefpunt WEERSELO
9-10-2016 10:00   F-Jeugd RSC F1 Dynamiek F1 Sportzaal Rossweide ROSSUM OV
9-10-2016 10:30   E-Jeugd Combinatie '64 E1 Dynamiek E1 Sporthal de Fakkel LOSSER
9-10-2016 12:00   Dames C-Jeugd RSC DC1 Dynamiek DC1 Sporthal 't Trefpunt WEERSELO
9-10-2016 14:00   D-Jeugd R.S.C. D1# Dynamiek D1# Sporthal 't Trefpunt WEERSELO
9-10-2016 14:55   Dames B-Jeugd Combinatie '64 DB1# Dynamiek DB1# Sporthal de Fakkel LOSSER
16-10-2016 09:00   E-Jeugd Dynamiek E2 Kedingen E1# Sporthal de Mossendam GOOR
16-10-2016 09:55   D-Jeugd Dynamiek D1# Kedingen D1# Sporthal de Mossendam GOOR
16-10-2016 10:40   Dames C-Jeugd Dynamiek DC1 Bentelo DC1 Sporthal de Mossendam GOOR
16-10-2016 11:40   Dames B-Jeugd Dynamiek DB1# WHC DB2 Sporthal de Mossendam GOOR
28-10-2016 19:30   Dames Recreanten RSC DR2 Dynamiek DR1 Sporthal 't Trefpunt WEERSELO
29-10-2016 18:15   F-Jeugd Combinatie '64 F3 Dynamiek F1 Sporthal de Fakkel LOSSER
30-10-2016 09:30   Dames B-Jeugd Dynamiek DB1# Zenderen Vooruit DB1 Sporthal de Mossendam GOOR
30-10-2016 10:15   Dames C-Jeugd Olympia HGL DC1 Dynamiek DC1 Sportcentrum Hengelo (Veldwijk) HENGELO OV
30-10-2016 10:45   E-Jeugd Stormvogels E2 Dynamiek E2 Sporthal de Els HAAKSBERGEN
30-10-2016 11:25   D-Jeugd Combinatie '64 D1 Dynamiek D1# Sporthal de Fakkel LOSSER
30-10-2016 11:40   E-Jeugd Stormvogels E1 Dynamiek E1 Sporthal de Els HAAKSBERGEN
               
6-11-2016 09:00   F-Jeugd Dynamiek F1 BWO F2 Sporthal de Mossendam GOOR
6-11-2016 09:45   E-Jeugd Dynamiek E2 Olympia HGL E1 Sporthal de Mossendam GOOR
6-11-2016 10:40   D-Jeugd Dynamiek D1# Olympia Hgl. / HHV Donar D1 Sporthal de Mossendam GOOR
6-11-2016 11:25   Dames C-Jeugd Dynamiek DC1 Lutte DC1 Sporthal de Mossendam GOOR
6-11-2016 15:00   Dames B-Jeugd Olympia HGL DB2 Dynamiek DB1# Sportcentrum Hengelo (Veldwijk) HENGELO OV
12-11-2016 17:00   E-Jeugd WHC E1 Dynamiek E1 Sporthal De Marke HENGEVELDE
13-11-2016 09:30   F-Jeugd WHC F1 Dynamiek F1 Sporthal De Marke HENGEVELDE
13-11-2016 10:20   E-Jeugd WHC E2 Dynamiek E2 Sporthal De Marke HENGEVELDE
13-11-2016 11:15   D-Jeugd WHC D1 Dynamiek D1# Sporthal De Marke HENGEVELDE
13-11-2016 11:45   Dames C-Jeugd Avanti - Wilskracht DC1 Dynamiek DC1 Sporthal de Brug ENSCHEDE
13-11-2016 12:45   Dames B-Jeugd Borhave DB2 Dynamiek DB1# Sporthal 't Wooldrik BORNE
16-11-2016 20:30   Dames Recreanten Dynamiek DR1 Stevo DR1 Sporthal de Mossendam GOOR
20-11-2016 09:00   E-Jeugd Dynamiek E2 Avanti - Wilskracht E1 Sporthal de Haverkamp MARKELO
20-11-2016 09:55   E-Jeugd Dynamiek E1 E.H.C. 95 E1# Sporthal de Haverkamp MARKELO
20-11-2016 10:50   D-Jeugd Dynamiek D1# Avanti - Wilskracht D1 Sporthal de Haverkamp MARKELO
20-11-2016 11:35   Dames C-Jeugd Dynamiek DC1 E.H.C. '95 DC1# Sporthal de Haverkamp MARKELO
20-11-2016 12:35   Dames B-Jeugd Dynamiek DB1# Combinatie '64 DB1# Sporthal de Haverkamp MARKELO
27-11-2016 09:00   F-Jeugd Dynamiek F1 Bornerbroek F1 Sporthal de Mossendam GOOR
27-11-2016 09:45   E-Jeugd Dynamiek E2 Bornerbroek E1# Sporthal de Mossendam GOOR
27-11-2016 10:35   Dames B-Jeugd WHC DB2 Dynamiek DB1# Sporthal De Marke HENGEVELDE
27-11-2016 10:40   E-Jeugd Dynamiek E1 Tukkers E1 Sporthal de Mossendam GOOR
27-11-2016 11:35   D-Jeugd Dynamiek D1# Bornerbroek D1# Sporthal de Mossendam GOOR
               
4-12-2016 09:00   F-Jeugd DHV F1 Dynamiek F1 Sporthal De Reiger DELDEN
4-12-2016 10:40   E-Jeugd D.H.V. E1# Dynamiek E1 Sporthal De Reiger DELDEN
4-12-2016 12:00   Dames B-Jeugd Zenderen Vooruit DB1 Dynamiek DB1# Sporthal 't Wooldrik BORNE
11-12-2016 09:00   F-Jeugd Dynamiek F1 WHC F1 Sporthal de Mossendam GOOR
11-12-2016 09:45   E-Jeugd Dynamiek E2 Borhave E2 Sporthal de Mossendam GOOR
11-12-2016 10:40   E-Jeugd Dynamiek E1 Borhave E1# Sporthal de Mossendam GOOR
11-12-2016 11:35   D-Jeugd Dynamiek D1# Borhave D1# Sporthal de Mossendam GOOR
11-12-2016 12:20   Dames C-Jeugd Dynamiek DC1 Borhave DC1 Sporthal de Mossendam GOOR
11-12-2016 13:20   Dames B-Jeugd Dynamiek DB1# Olympia HGL DB2 Sporthal de Mossendam GOOR
17-12-2016 15:25   E-Jeugd DSVD E2 Dynamiek E1 Sporthal 't Hoge Vonder DEURNINGEN
17-12-2016 16:25   E-Jeugd DSVD E3 Dynamiek E2 Sporthal 't Hoge Vonder DEURNINGEN
17-12-2016 17:25   Dames C-Jeugd DSVD DC2 Dynamiek DC1 Sporthal 't Hoge Vonder DEURNINGEN
17-12-2016 18:30   Dames B-Jeugd Dynamiek DB1# Borhave DB2 Sporthal de Mossendam GOOR
18-12-2016 10:10   F-Jeugd Vasse F1 Dynamiek F1 Sporthal Verdegaal TUBBERGEN
18-12-2016 12:10   D-Jeugd de Tukkers D1# Dynamiek D1# Sporthal de Danne ALBERGEN
               
4-1-2017 20:30   Dames Recreanten Dynamiek DR1 Vasse DR1 Sporthal de Mossendam GOOR
8-1-2017 09:00   E-Jeugd TVO E1 Dynamiek E2 Sporthal De Marke HENGEVELDE
8-1-2017 09:55   D-Jeugd T.V.O. D1# Dynamiek D1# Sporthal De Marke HENGEVELDE
8-1-2017 11:00   E-Jeugd D.S.V.D. E1# Dynamiek E1 Sporthal 't Hoge Vonder DEURNINGEN
8-1-2017 11:55   Dames C-Jeugd Combinatie '64 DC2 Dynamiek DC1 Sporthal de Fakkel LOSSER
8-1-2017 14:50   Dames B-Jeugd Combinatie '64 DB1# Dynamiek DB1# Sporthal de Fakkel LOSSER
14-1-2017 17:30   F-Jeugd Dynamiek F1 RSC F1 Sporthal de Mossendam GOOR
14-1-2017 18:15   E-Jeugd Dynamiek E2 R.S.C. E1# Sporthal de Mossendam GOOR
14-1-2017 19:10   E-Jeugd Dynamiek E1 Combinatie '64 E1 Sporthal de Mossendam GOOR
15-1-2017 15:00   D-Jeugd Dynamiek D1# R.S.C. D1# Sporthal de Mossendam GOOR
15-1-2017 15:45   Dames C-Jeugd Dynamiek DC1 RSC DC1 Sporthal de Mossendam GOOR
15-1-2017 16:45   Dames B-Jeugd Dynamiek DB1# WHC DB2 Sporthal de Mossendam GOOR
21-1-2017 17:55   Dames C-Jeugd Bentelo DC1 Dynamiek DC1 Sporthal de Pol BENTELO
21-1-2017 18:30   Dames B-Jeugd Dynamiek DB1# Zenderen Vooruit DB1 Sporthal de Mossendam GOOR
22-1-2017 09:00   E-Jeugd Kedingen E1# Dynamiek E2 Sporthal 'n Dikken WIERDEN
22-1-2017 09:55   D-Jeugd Kedingen D1# Dynamiek D1# Sporthal 'n Dikken WIERDEN
29-1-2017 09:30   F-Jeugd Dynamiek F1 Combinatie '64 F3 Sporthal de Pol BENTELO
29-1-2017 10:15   E-Jeugd Dynamiek E2 Stormvogels E2 Sporthal de Pol BENTELO
29-1-2017 11:10   E-Jeugd Dynamiek E1 Stormvogels E1 Sporthal de Pol BENTELO
29-1-2017 12:05   D-Jeugd Dynamiek D1# Combinatie '64 D1 Sporthal de Pol BENTELO
29-1-2017 12:50   Dames C-Jeugd Dynamiek DC1 Olympia HGL DC1 Sporthal de Pol BENTELO
29-1-2017 15:00   Dames B-Jeugd Olympia HGL DB2 Dynamiek DB1# Sportcentrum Hengelo (Veldwijk) HENGELO OV
               
1-2-2017 20:00   Dames Recreanten Langeveen DR2 Dynamiek DR1 Sporthal de Ransuil GEESTEREN OV
4-2-2017 15:50   E-Jeugd Olympia HGL E1 Dynamiek E2 Sportcentrum Hengelo (Veldwijk) HENGELO OV
4-2-2017 16:45   D-Jeugd Olympia Hgl. / HHV Donar D1 Dynamiek D1# Sportcentrum Hengelo (Veldwijk) HENGELO OV
4-2-2017 17:30   Dames C-Jeugd Lutte DC1 Dynamiek DC1 Sporthal de Luttermolen DE LUTTE
5-2-2017 09:30   F-Jeugd BWO F2 Dynamiek F1 Sporthal 't Hoge Vonder DEURNINGEN
5-2-2017 12:45   Dames B-Jeugd Borhave DB2 Dynamiek DB1# Sporthal 't Wooldrik BORNE
11-2-2017 17:30   D-Jeugd Dynamiek D1# WHC D1 Sporthal de Mossendam GOOR
11-2-2017 18:15   Dames C-Jeugd Dynamiek DC1 Avanti - Wilskracht DC1 Sporthal de Mossendam GOOR
11-2-2017 19:15   Dames B-Jeugd Dynamiek DB1# Combinatie '64 DB1# Sporthal de Mossendam GOOR
12-2-2017 09:25   F-Jeugd Dynamiek F1 WHC F1 Sporthal de Pol BENTELO
12-2-2017 10:10   E-Jeugd Dynamiek E2 WHC E2 Sporthal de Pol BENTELO
12-2-2017 11:05   E-Jeugd Dynamiek E1 WHC E1 Sporthal de Pol BENTELO
               
1-3-2017 20:30   Dames Recreanten Dynamiek DR1 DSVD DR3 Sporthal de Mossendam GOOR
5-3-2017 09:30   F-Jeugd BWO F2 Dynamiek F1 Sporthal 't Hoge Vonder DEURNINGEN
5-3-2017 10:15   E-Jeugd E.H.C. 95 E1# Dynamiek E1 Sporthal Diekman ENSCHEDE
5-3-2017 11:10   Dames C-Jeugd E.H.C. '95 DC1# Dynamiek DC1 Sporthal Diekman ENSCHEDE
5-3-2017 12:40   E-Jeugd Avanti - Wilskracht E1 Dynamiek E2 Sporthal de Brug ENSCHEDE
5-3-2017 13:35   D-Jeugd Avanti - Wilskracht D1 Dynamiek D1# Sporthal de Brug ENSCHEDE
5-3-2017 13:55   Dames B-Jeugd WHC DB2 Dynamiek DB1# Sporthal De Marke HENGEVELDE
11-3-2017 18:30   Dames B-Jeugd Zenderen Vooruit DB1 Dynamiek DB1# Sporthal 't Wooldrik BORNE
12-3-2017 09:00   F-Jeugd Bornerbroek F1 Dynamiek F1 De Latei, Sportzaal BORNERBROEK
12-3-2017 09:55   E-Jeugd Bornerbroek E1# Dynamiek E2 Sporthal IISPA ALMELO
12-3-2017 10:50   D-Jeugd Bornerbroek D1# Dynamiek D1# Sporthal IISPA ALMELO
12-3-2017 11:15   E-Jeugd Tukkers E1 Dynamiek E1 Sporthal de Danne ALBERGEN
15-3-2017 20:30   Dames Recreanten Dynamiek DR1 Bentelo DR2 Sporthal de Mossendam GOOR
19-3-2017 09:00   F-Jeugd Dynamiek F1 DHV F1 Sporthal de Mossendam GOOR
19-3-2017 09:45   E-Jeugd Dynamiek E1 D.H.V. E1# Sporthal de Mossendam GOOR
19-3-2017 10:40   Dames B-Jeugd Dynamiek DB1# Olympia HGL DB2 Sporthal de Mossendam GOOR
26-3-2017 09:00   E-Jeugd Borhave E2 Dynamiek E2 Sporthal 't Wooldrik BORNE
26-3-2017 09:55   E-Jeugd Borhave E1# Dynamiek E1 Sporthal 't Wooldrik BORNE
26-3-2017 10:50   D-Jeugd Borhave D1# Dynamiek D1# Sporthal 't Wooldrik BORNE
26-3-2017 12:35   Dames C-Jeugd Borhave DC1 Dynamiek DC1 Sporthal 't Wooldrik BORNE
               
2-4-2017 09:00   F-Jeugd Dynamiek F1 Vasse F1 Sporthal de Mossendam GOOR
2-4-2017 09:45   E-Jeugd Dynamiek E2 DSVD E3 Sporthal de Mossendam GOOR
2-4-2017 10:40   E-Jeugd Dynamiek E1 DSVD E2 Sporthal de Mossendam GOOR
2-4-2017 11:35   D-Jeugd Dynamiek D1# de Tukkers D1# Sporthal de Mossendam GOOR
2-4-2017 12:20   Dames C-Jeugd Dynamiek DC1 DSVD DC2 Sporthal de Mossendam GOOR
4-4-2017 20:30   Dames Recreanten DHV DR1 Dynamiek DR1 Sporthal De Reiger DELDEN
19-4-2017 20:30   Dames Recreanten Dynamiek DR1 Avanti - Wilskracht DR1 Sporthal de Mossendam GOOR
30-4-2017 09:00   E-Jeugd Dynamiek E2 Stormvogels E2 Sporthal de Mossendam (V) GOOR
30-4-2017 09:55   E-Jeugd Dynamiek E1 DSVD E1 Sporthal de Mossendam (V) GOOR
30-4-2017 10:50   D-Jeugd Dynamiek D1# Bornerbroek D1# Sporthal de Mossendam (V) GOOR
30-4-2017 11:50   Dames B-Jeugd DSVD DB2 Dynamiek DB1# Sporthal 't Hoge Vonder (V) DEURNINGEN
               
7-5-2017 08:30   D-Jeugd Stormvogels D1 Dynamiek D1# Sportpark Kolenbranderweg (V) HAAKSBERGEN
7-5-2017 09:30   Dames B-Jeugd Dynamiek DB1# Bornerbroek DB1 Sporthal de Mossendam (V) GOOR
7-5-2017 09:30   E-Jeugd E.H.C. '95 E1# Dynamiek E1 Sportpark Het Diekman (V) ENSCHEDE
7-5-2017 10:25   Dames C-Jeugd E.H.C. '95 DC1# Dynamiek DC1 Sportpark Het Diekman (V) ENSCHEDE
7-5-2017 11:00   E-Jeugd DSVD E3 Dynamiek E2 Sporthal 't Hoge Vonder (V) DEURNINGEN
11-5-2017 19:00   Dames Recreanten Blauw Wit (B) DR1 Dynamiek DR1 Rikkenhage 't RUURLO
14-5-2017 09:00   E-Jeugd Dynamiek E2 Bornerbroek E2 Sporthal de Mossendam (V) GOOR
14-5-2017 09:55   Dames C-Jeugd Dynamiek DC1 DSVD DC1 Sporthal de Mossendam (V) GOOR
14-5-2017 10:00   E-Jeugd DSVD E2 Dynamiek E1 Sporthal 't Hoge Vonder (V) DEURNINGEN
14-5-2017 10:55   Dames B-Jeugd Dynamiek DB1# Stormvogels DB1 Sporthal de Mossendam (V) GOOR
21-5-2017 09:30   D-Jeugd Dynamiek D1# T.V.O. D1# Sporthal de Mossendam (V) GOOR
21-5-2017 10:45   Dames C-Jeugd Stormvogels DC1 Dynamiek DC1 Sportpark Kolenbranderweg (V) HAAKSBERGEN
28-5-2017 09:30   D-Jeugd Dynamiek D1# EHC '95 D1 Sporthal de Mossendam (V) GOOR
               
11-6-2017 10:15   D-Jeugd Bornerbroek D1# Dynamiek D1# Sportpark 't Brook (V) BORNERBROEK
18-6-2017 09:30   D-Jeugd Dynamiek D1# Stormvogels D1 Sporthal de Mossendam (V) GOOR