Spelers:

Lynn Spoelder
Dorien van den Hoff
Silke Bekhuis
Myon Endeman
Shirly Laarhuis
Britt Spoelder
Sam Vrielink
Vera Hemmink
Anique Mengerink
Mandy van het Bolscher


Coach:

Karin Spoelder

 

Training:

woensdag 19:00 - 20:30 uur

Trainer: Carmen Wegdam-Katier 

 

Programma:

datum tijd   Thuis Uit Veld/zaal Accommodatie naam Plaats  
11-9-2016 10:30   Dynamiek DB1# DSVD DB2 Hal 1 Sporthal de Mossendam (V) GOOR  
18-9-2016 13:25   Bornerbroek DB1 Dynamiek DB1# Veld 1 Sportpark 't Brook (V) BORNERBROEK
25-9-2016 10:45   Stormvogels DB1 Dynamiek DB1# Veld 1 Sportpark Kolenbranderweg (V) HAAKSBERGEN
19-10-2016 19:00   Dynamiek DB1# Borhave DB2 zaal 1 Sporthal de Mossendam GOOR  
9-10-2016 14:55   Combinatie '64 DB1# Dynamiek DB1# zaal 1 Sporthal de Fakkel LOSSER  
16-10-2016 11:40   Dynamiek DB1# WHC DB2 zaal 1 Sporthal de Mossendam GOOR  
30-10-2016 09:30   Dynamiek DB1# Zenderen Vooruit DB1 zaal 1 Sporthal de Mossendam GOOR  
6-11-2016 10:00   Olympia HGL DB2 Dynamiek DB1# zaal 1 Sportcentrum Hengelo (Veldwijk) HENGELO OV
13-11-2016 12:45   Borhave DB2 Dynamiek DB1# zaal 1 Sporthal 't Wooldrik BORNE  
20-11-2016 12:35   Dynamiek DB1# Combinatie '64 DB1# zaal 1 Sporthal de Haverkamp MARKELO
27-11-2016 10:35   WHC DB2 Dynamiek DB1# zaal 1 Sporthal De Marke HENGEVELDE
4-12-2016 09:45   Zenderen Vooruit DB1 Dynamiek DB1# zaal 2 Sporthal 't Wooldrik BORNE  
11-12-2016 13:20   Dynamiek DB1# Olympia HGL DB2 zaal 1 Sporthal de Mossendam GOOR  
17-12-2016 18:30   Dynamiek DB1# Borhave DB2 zaal 1 Sporthal de Mossendam GOOR  
8-1-2017 13:35   Combinatie '64 DB1# Dynamiek DB1# zaal 1 Sporthal de Fakkel LOSSER  
15-1-2017 16:45   Dynamiek DB1# WHC DB2 zaal 1 Sporthal de Mossendam GOOR  
21-1-2017 18:30   Dynamiek DB1# Zenderen Vooruit DB1 zaal 1 Sporthal de Mossendam GOOR  
28-1-2017 17:50   Olympia HGL DB2 Dynamiek DB1# zaal 1 Sportcentrum Hengelo (Veldwijk) HENGELO OV
5-2-2017 12:45   Borhave DB2 Dynamiek DB1# zaal 1 Sporthal 't Wooldrik BORNE  
11-2-2017 19:15   Dynamiek DB1# Combinatie '64 DB1# zaal 1 Sporthal de Mossendam GOOR  
5-3-2017 13:55   WHC DB2 Dynamiek DB1# zaal 1 Sporthal De Marke HENGEVELDE
11-3-2017 18:30   Zenderen Vooruit DB1 Dynamiek DB1# zaal 2 Sporthal 't Wooldrik BORNE  
19-3-2017 10:40   Dynamiek DB1# Olympia HGL DB2 zaal 1 Sporthal de Mossendam GOOR  
30-4-2017 11:50   DSVD DB2 Dynamiek DB1# Hal 1 Sporthal 't Hoge Vonder (V) DEURNINGEN
7-5-2017 09:30   Dynamiek DB1# Bornerbroek DB1 Hal 1 Sporthal de Mossendam (V) GOOR  
14-5-2017 10:55   Dynamiek DB1# Stormvogels DB1 Hal 1 Sporthal de Mossendam (V) GOOR